JUDr. Tomáš Pavelec, advokát v Prazeadvokátní kancelář

Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Pavelce

Právní služby advokátní kanceláře

Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Pavelce, advokáta, sídlí v Praze a poskytuje právní služby obchodním korporacím, managementu a podnikatelům v situacích, které při jejich činnosti nastanou. Advokátní kancelář se zaměřuje zejména na obchodní právo, pracovní právo, právo nemovitostí, stavební právo, a komplikované soudní spory.

Cílem advokátní kanceláře je prosazovat a ochraňovat zájmy klientů. Při právním poradenství činí vše nezbytné k dosažení prosperity a ochraně právních zájmů klienta. Advokátní kancelář dále poskytuje právní služby fyzickým osobám ve všech oblastech práva.

Právní služby umí naše advokátní kancelář poskytnout také v jazyce anglickém, německém a slovenském. Při poskytování právní pomoci spolupracujeme v případě potřeby se soudními znalci, soudními exekutory a dalšími odborníky v konkrétní záležitosti.

Advokacie se vykonává zásadně za úplatu. Odměna za právní služby je účtována v souladu s advokátním tarifem. Účtovanou jednotkou je zpravidla hodina, případně též úkon nebo měsíční paušál.

Více informací o advokátní kanceláři a službách naleznete v menu nahoře.

Jak nás můžete kontaktovat?
+420777642478 (po-pá: 9:00 – 17:00)

office@aktp.cz (kdykoliv)

JUDr. Tomáš Pavelec, advokát v PrazePraha