Vymáhání pohledávek advokátem

Naše advokátní kancelář se specializuje na efektivní řízení pohledávek. Z toho zejména zabezpečuje vymáhání pohledávek. Vymáháme také soubory pohledávek. Vymáhání je nepochybně účinnější, pokud je prováděno kvalifikovaným advokátem s dobrou znalostí českého práva. Naše advokátní kancelář má rozsáhlé zkušenosti při zastupování klientů ve vymáhacích soudních řízeních a dokáže dobře zvolit vhodnou strategii pro efektivní vymáhání tak, aby došlo k maximálnímu uspokojení Vašich pohledávek.

vymáhání dluhů, Mimosoudní vymáhání pohledávek, Vymáhání pohledávek ceník, Vymáhání pohledávek levně, Odkup pohledávek,vymáhání pohledávek Praha, Vymáhání dluhů, Řízení pohledávek, Nezaplacené faktury

Jaké pohledávky vymáháme

Nezaplacené faktury, smluvní pokuty, nezaplacené ceny (věci, díla, přepravy), atd.
Směnky a šeky
Dlužné nájemné a jiné související platby
Majetkové a nemajetkové újmy (škody), neoprávněně přijatá plnění, bezdůvodné obohacení, atd.
Jednotlivé pohledávky i soubory pohledávek

Při vymáhání jsme připraveni řešit náročné a komplikované případy. Vždy přihlížíme také k požadavkům a potřebám klienta, tak aby se jedalo o rychlý a efektivní postup. Zastupujeme velké obchodní společnosti s rozsáhlým portfoliem pohledávek i malé podnikatelské subjekty.

V rámci vymáhání zajistíme

  • Zastupování před soudy
  • Posouzení dokumentace a vymahatelnosti
  • Výzvy dlužníkovi
  • Spolupráce s renomovanými exekutory
  • Průběžné informování klienta o správě pohledávek
  • Další služby dle dohody s klientem (terénní a bezpečnostní agentury, posudky a stanoviska, odkupy pohledávek smluvními partnery)
  • Telefonická a osobní komunikace s dlužníky

Cenové podmínky

Nízké nebo odložené náklady
Zkušenosti
Spolehnutí
Maximalizace vymožené částky
Minimalizace zatížení klienta

Hodinová sazbaPaušální měsíční sazbaÚspěchová odměnaSlevy a úpravy sazeb
Naše právní služby poskytujeme především v hodinové sazbě. Odhadovaný počet hodin Vám bude poskytnut individuálně v závislosti na dohodnuté strategii.
Zejména u souboru pohledávek je možné dohodnout paušální měsíční sazbu za jednotlivý případ bez ohledu na počet hodin. Původní náklady jsou rozloženy několika měsíců, během kterých vymáhací proces probíhá. Paušální měsíční sazba se účtuje za případ a kalendářní měsíc. V případě insolvenčního nebo exekučního řízení se tato sazba snižuje na polovinu.
V některých případech je možné sjednat také úspěchovou odměnu v rozsahu 15-20 % ze soudem přiznané nebo vymožené částky.
Při vymáhání pohledávek objemnějšího množství pohledávek je samozřejmě možné přizpůsobit jednotlivé sazby k okolnostem případu.

Chci vymáhat

Napište nám na office@aktp.cz a popište Vaši pohledávku, případně můžete přiložit listiny, kterých se pohledávka týká nebo využijte tohoto formuláře:

Vymáhání pohledávek v celé ČR

Působíme zejména v těchto městech : Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Frýdek-Místek, Opava, Děčín, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice, Chomutov, Mladá Boleslav, Třebíč, Česká Lípa, Třinec, Znojmo, Cheb, Příbram, Trutnov, Kolín, Písek, Kroměříž, Vsetín, Litvínov, Šumperk, Valašské Meziříčí, Vlašim, Nový Jičín, Havlíčkův Brod, Litoměřice, Chrudim, Žďár nad Sázavou, Strakonice, Kopřivnice, Bohumín, Klatovy, Jindřichův Hradec, Vyškov, Blansko, Náchod, Žatec, Mělník, Hranice, Louny, Beroun, Otrokovice, Kadaň, Kralupy nad Vltavou, Bruntál, Brandýs nad Labem, Uherský Brod, Svitavy, Rožnov pod Radhoštěm, Pelhřimov, Jičín, Rakovník, Neratovice, Benešov, Česká Třebová, Dvůr Králové nad Labem, Nymburk, Havířov, Ústí nad Orlicí, Rokycany a další.Osvědčené zkušenosti v oblasti vymáhání pohledávek. Přenechte své pohledávky profesionálům. Důrazné vymáhání dluhů od dlužníka. Vyřešíme Vaše pohledávky. Nejlepší nabídka na trhu. Levné. Odkup pohledávek za nejvyšší ceny. Odbornost.